Mozgové bunky pracujú ako svalové bunky a udržiavať ich v činnosti počas celého života, je mimoriadne dôležité. Aktivita buniek v mozgu môže byť rozprúdená aj zvonka prostredníctvom zvuku a svetla,  pomocou audiovizuálnej stimulácie - prístrojov AVS. Harmonizujú sa mozgové hemisféry, psychické aj telesné funkcie.

Kurz opatrovania detí, RE-PAS+viac >>>
6.7.2021 - 16.8.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Dvoj-CD Lekáreň srdca

Nevšedné spojenie meditačného CD a poézie s relaxáciou vytvára presne to, čo vaše srdce potrebuje: lásku, pokoj a harmóniu. Lekáreň srdca je dvoj-CD, meditačné CD s názvom: „Pozvanie do lekárne srdca“ a poetické s názvom: „Na návšteve“.


Meditačné CD „Pozvanie do lekárne srdca“ je významné tým, že čistí negatívne pocity, uvoľňuje z tela emočné toxíny a podvedomé programy. Dodá vám sebaistotu, spokojnosť a pocit zdravia. Zverte sa do rúk odborníka a pod vedením psychologičky PhDr. Anny Pecháčkovej nechajte na seba pôsobiť Lekáreň srdca.

Dvoj-CD Lekáreň srdca

Poetické CD – „Na návšteve“ vás kedykoľvek počas dňa zbaví stresu a uvedie do relaxačnej pohody. Sprevádzať vás bude poetka Eva Šišková a autor hudby mladý talentovaný skladateľ Juraj Hanulík.

Dvoj-CD Lekáreň srdca popis

Využite aj vy originálne spojenie vedy, hudby, meditácie a poézie. Doprajte si liečenie stresu, harmonizáciu tela a psychiky, podporte svoje zdravie liečebnou metódou použitou na oboch CD-nosičoch súčasne na viacerých úrovniach.


Cena 2CD je 10€ a objednať si ho môžete prostredníctvom kontaktného formulára, telefonicky alebo e-mailom.


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.