Obezita, telesný tuk, celulitída, nadbytočné kilogramy, to sú otázky, ktoré vás vyvádzajú z rovnováhy? Absolvujte u nás revolučný program!
Spoznajte tri významné faktory, ktoré ovplyvňujú váš úspech pri chudnutí a udržaní si ideálnej hmotnosti.
Spojenie fyzického detoxu a psychického detoxu vám prinesie výsledky, o ktorých snívate. Na fyzickej úrovni sa dostanete do stavu chudnutia, na psychickej úrovni odstránite bloky, ktoré vás obmedzujú a nedovolia, aby ste zrealizovali svoje ciele.

Práca s počítačom pre pokročilých, KOMPAS+viac >>>
31.5.2021 - 25.6.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Detoxikácia a chudnutie

Chcete schudnúť, máte zdravotné ťažkosti, psychické problémy, vyskúšali ste už rôzne postupy a neviete ako ďalej? Ste na správnom mieste.

 

Ako schudnúť?
Náš program zabezpečí vaše prirodzené chudnutie, odstráni psychologické príčiny nadváhy, uvoľní stres. Fyzický detox a jedlo, ktoré „harmonizuje telesné a psychické funkcie“ a uvádza organizmus do stavu chudnutia, to všetko pozitívne zmení vašu postavu i váš život.
Doprajte si túto zmenu v príjemnom prostredí a v bezpečnej atmosfére nášho sídla.

Detox psychikou

Patríte medzi tých, ktorí už začali pochybovať v možnosť pozitívnej zmeny?
Niet sa čo čudovať, celá oblasť chudnutia a kontroly hmotnosti sa stala predmetom rôznych, často protichodných postupov, zmätku a chaosu. Nárast počtu obéznych ľudí, nespočetné množstvo prípravkov, ktoré sľubujú zaručený úspech, namáhavé cvičenia a drastické diétne postupy, rôzne choroby vzniknuté nesprávnymi stravovacími návykmi, spolu s anorexiou a bulímiou sú dôkazom toho, že niečo nie je v poriadku.

 

Prečo prísť?
Prostredníctvom nášho progrmu očistíte vašu myseľ aj telo od toxínov. Špeciálny psychologický postup je zameraný na odbúranie starých vzorcov správania, navodzuje psychickú a fyzickú rovnováhu, využíva jedinečnú Anti-Stres metódu a liečebnú audiovizuálnu stimuláciu. Pocítite úľavu a oslobodenie od psychických a emočných blokov a naučíte sa techniky a postupy, aby ste ich mohli odstraňovať aj samostatne. Oslobodíte sa od minulosti a zmeníte svoj život k lepšiemu. Naviac získate informácie potrebné k detoxu fyzických orgánov.

Plánovanie chudnutia

Chudnutie sa dá testovať?
Áno. Existuje metóda, ktorou je možné jednoznačne preukázať, že človek chudne. Keď telo začne spaľovať uložený tuk, dostane sa do stavu chudnutia, ktorý sa dá testovať.

 

Prečo 98% všetkých odtučňovacích programov dlhodobo nefunguje?
Pre schudnutie a udržanie si ideálnej váhy sú zásadné tri faktory.

 


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.