Obnovte, posilnite svoje zdravie, zbavte sa chronických ochorení a schudnite. Detoxikácia - psychická a fyzická je najlepším prostriedkom pre dosiahnutie týchto cieľov. V príjemnom wellness hoteli pre Vás vytvoríme vhodné prostredie a naštartujeme detoxikáciu Vášho organizmu. Naučte sa metódy a postupy správnej očisty tela aj mysle, aby ste vedeli čo robiť i po návrate do domáceho prostredia.

Antistres koučingviac >>>

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Chudnutie vo Wellness Hoteli Javorník***

WELLNESS HOTEL JAVORNÍK*** AVSNT DETOX 

Ako schudnúť?  Pobyt zameraný na zdravé chudnutie, odstránenie psychologických príčin nadváhy, anti-stresové pôsobenie audiovizuálnej stimulácie, chutné jedlo, Raw Food -  to všetko môže zmeniť váš život. Doprajte si chudnutie v krásnom prírodnom prostredí pohoria Javorníky s ubytovaním v luxusnom hoteli Wellness Hotel Javorník*** za zvýhodnenú akciovú cenu.

 

 

Prečo prísť?

Chcete schudnúť, máte zdravotné ťažkosti, psychické problémy, vyskúšali ste už rôzne postupy a neviete ako ďalej? Ste na správnom mieste. Na pobyte očistíte telo aj myseľ od toxínov. Dozviete sa ako pôsobí  potravinový stres na zdravie a psychiku. Naučíte sa ako ukončiť začarovaný kruh obezity a civilizačných chorôb.
 
Smutne obezne dievca

 


Počas pobytu budete absolvovať špeciálny psychologický program zameraný na odbúranie starých vzorcov správania, s navodením psychickej a fyzickej rovnováhy a s jedinečným ANTI-STRES programom spolu s liečebnou audiovizuálnou stimuláciou. Pri splne Mesiaca, počas nočného programu zažijete neopakovateľnú atmosféru osobného preprogramovania na neurogenetickej úrovni. Oslobodíte sa od minulosti. Nastúpite cestu zmeny svojho života. Pocítite úľavu a oslobodenie od všetkých psychických a emočných blokov a naučíte sa techniky a postupy ako ich odstraňovať. Budete vedieť ako detoxikovať jednotlivé orgány tela, získate recepty so správnym prísunom živín, ktoré zlepšia váš zdravotný stav. Počas pobytu si užijete tiež prechádzky v prírode, využívanie aktívneho dýchania a precvičovanie tela v spojení s relaxáciou.
 
RAW Šalát

Aké sú dlhodobé účinky?

Liečebné a regeneračné. Zlepší sa imunita, PH vnútorného prostredia, očistí sa lymfa a krv, cievy, pečeň, pľúca, obličky, črevá. Krvný tlak a glukóza v krvi sa stabilizuje, zníži sa hladina nezdravého cholesterolu. Vylieči sa tráviaca sústava, chronická pankreatitída, Crohnova choroba. Odbúra sa stres a pocity únavy a vyčerpanosti, depresia, bolesti hlavy, migréna. Zlepší sa stav pokožky, atopický ekzém, psoriáza a pod., ťažkosti s chrbticou a iné problémy súvisiace so zanesením organizmu toxickými látkami.   

Čo je hlavným cieľom?

Neopakovateľné neurogenetické preprogramovanie organizmu pri splne mesiaca zamerané na obnovenie zdravia. Nastolenie psychickej a fyzickej rovnováhy v súlade s rytmami Zeme a Mesiaca. Očista psychiky od starých vzorcov správania a tela od toxických látok. 
 
Chudnutie sa dá testovať?
Áno. Existuje metóda, ktorou je možné jednoznačne preukázať, že človek chudne. Keď telo začne spaľovať uložený tuk, dostane sa do stavu chudnutia, ktorý sa dá testovať.

 Šťastný absolvent kurzu detoxikácie

Čo si zobrať so sebou?

Pohodlné oblečenie domáceho typu, plavky, športové oblečenie, teplejšie oblečenie na nočný program pri splne mesiaca... Čisté horské prostredie, v ktorom sa nachádza Wellness Hotel Javorník*** je súčasťou Chránenej krajinnej oblasti Kysuce v prírodnej rezervácií Čertov. Práve prírodná lokalita dodáva pobytom v hoteli jedinečné čaro, v ktorom nájdete krásne lesy, čistý horský vzduch, turistické chodníčky, lyžiarske zjazdovky, bežecké trasy a hlavne neporušenú prírodu. Pobyt je vhodný aj pre celé rodiny, pričom všetci rodinní príslušníci ani nemusia absolvovať detoxikačný program.

Vybavenie wellness centra:
• Whirpool vírivka s výhľadom na okolité lesy a prírodu. A ak sa podarí, možno uvidíte aj zver preháňajúcu sa v blízkom okolí.
• Tradičná parná a fínska sauna, ochladzovacie vedro a sprchová oáza.
• Infra sauna.
• Vyhrievané ležadlá v odpočinkovej zóne.
• Masáže od kvalifikovaných masérov podľa ponuky a záujmu (reflexné, celotelové, masáž šije, chodidiel, chrbta).
 
WELLNESS HOTEL JAVORNÍK***
 
V cene je zahrnuté ubytovanie v komfortných izbách typu standard s LED TV, wifi-pripojením, kúpeľnou a WC; vyvážená a pestrá celodenná strava, detoxikačný program, neurogenetické preprogramovanie organizmu, ANTI-STRES program s audiovizuálnou stimuláciou, študijné materiály, vstup do wellness centra.

Prezentácia účastníkov od 13,00 do 13,30. Zahájenie programu o 14,00 hod. 
  

Detoxikačné rozlúčkové posedenie
 
Vybavenie areálu hotela a jeho okolia: Bicykle, Billiard, Bowling, Šípky, Fitness, Futbal, Petangue, Stolný futbal, Stolný tenis, Telocvičňa, Tenis, Volejbal, Vonkajší bazén
 
Bežecké trate (bežkovanie), Cyklistika / Cykloturistika, Fitness centrum, Futbalové ihrisko, Hubárčenie, Jazda na koňoch, Korčuľovanie (inline, kolieskové), Korčuľovanie na ľade, Krytá plaváreň, Lyžovanie, Malá športová hala, Masáže, Otvorený bazén, Sauna, Snowboarding, Turistika, Wellness.
 
Možnosti parkovania: 50 parkovacích miest, parkovanie pri objekte

Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 042/4322849, 0905 639570, email:   www.avsnt.sk
©2001-2019 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE