Obezita, telesný tuk, celulitída, nadbytočné kilogramy, to sú otázky, ktoré vás vyvádzajú z rovnováhy? Absolvujte u nás revolučný program!
Spoznajte tri významné faktory, ktoré ovplyvňujú váš úspech pri chudnutí a udržaní si ideálnej hmotnosti.
Spojenie fyzického detoxu a psychického detoxu vám prinesie výsledky, o ktorých snívate. Na fyzickej úrovni sa dostanete do stavu chudnutia, na psychickej úrovni odstránite bloky, ktoré vás obmedzujú a nedovolia, aby ste zrealizovali svoje ciele.

ICDL vzdelávanie a certifikáciaviac >>>
12.7.2021 - 18.8.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Tri faktory prečo nechudnem

Psychické mechanizmy pôsobiace na fyzickú hmotnosť

Prvý faktor:

Podstatné je odhaliť a spoznať psychické mechanizmy, ktoré práve vás udržujú v hmotnosti, s ktorou nie ste spokojní a zároveň s tým pochopiť, ako to ovplyvňuje ďalšie procesy vo vašom tele ako je dýchanie, trávenie a vylučovanie.
Vaše myšlienky, pocity a emócie ovplyvňujú vašu hmotnosť, ale aj problémy s ňou, lebo váš metabolizmus hneď spomaľujú alebo zrýchľujú. Preto je nutné obrátiť pozornosť do vášho vnútra, a zistiť aký systém presvedčenístarých vzorcov správania a skrytých programov vládne vo vašej psychike, aby udržal vašu terajšiu hmotnosť.

 

 

Telesné konštitučné typyDruhý faktor:

Zistiť s akým telesným konštitučným typom organizmu ste prišli na tento svet. To je zásadné, aby ste mohli svoje telo vyživovať zdravo a práve tak, ako to potrebuje pre udržiavanie rovnováhy a ideálnej hmotnosti. Strava, ktorá vo vašom tele spôsobuje nerovnováhu, vytvára podmienky pre zvyšovanie hmotnosti a znamená to, že vzhľadom na váš telesný konštitučný typ je pre vás nevhodná aj vtedy, ak ide o jedlo, ktoré je vo všeobecnosti považované za zdravé a prospešné.

 

 

Správne fungovanie metabolizmuTretí faktor:

Nevyhnutné je vedieť ako funguje a pracuje váš metabolizmus. Na základe toho je dôležité spoznať metódy na vytvorenie takých podmienok v tele,  aby nedochádzalo k spomaľovaniu metabolických procesov, ale naopak vyprovokovať metabolizmus k rýchlemu spaľovaniu. Jednoducho povedané, váš organizmus sa potrebujete dostať do tzv. stavu chudnutia. Naučíte sa ako stav chudnutia otestovať, sledovať a pociťovať.

 

 

Prečo náš detoxikačný kurz nie je bežný program na schudnutie?
Bežné programy chudnutia sú nastavené „paušálne“ pre všetkých rovnako. My rešpektuje vašu jedinečnosť, výnimočnosť psychiky, telesného konštitučného typu a metabolizmu.

 

Absolvovaním nášho programu nahradíte stratu sebavedomia a rôzne negatívne pocity od nespokojnosti až po rezignáciu, ktoré sprevádzajú nadváhu, pocitom psychickej a fyzickej pohody. Nedostatok energie vystrieda vitalita a nadšenie, chuť plne sa zúčastňovať na živote, obnovené zdravie.
Svoju ideálnu hmotnosť máte iba vtedy, ak sa cítite zdraví, energickí, fyzicky atraktívni a v telesnej kondícii. Vaše telo je zázrakom biologického inžinierstva a skutočné riešenie vašich problémov s hmotnosťou i zdravím spočíva v nastolení harmónie v psycho-fyziológii každého z vás.

 

Počítanie kalórií, odopieranie si jedla, ktoré máte radi, ani extrémna fyzická záťaž v tomto programe nemajú miesto. V našom programe nájdete jednoduché a prirodzené princípy na harmonizáciu mysle a tela. Pomôžeme vám objaviť vaše skryté presvedčenia, ktoré vás udržiavajú v hmotnosti, s ktorou ste nespokojní a bránia vám schudnúť a dostať sa k vašej ideálnej váhe.

Výsledky chudnutia s detoxom psychikou

 


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.