Využite skúsenosti našej jazykovej školy, ktorá už od roku 2001 realizuje a organizuje intenzívne jazykové kurzy na celom Slovensku. S kvalitnými lektormi a s native speaker s odbornými skúsenosťami a bohatou praxou, dosiahnete novú úroveň znalostí v cudzom jazyku. Prostredníctom AVS technológie a náčuvových hodín sa "prenesiete" do zahraničia, obohatíte sa o nové poznatky, získate schopnosť rozumieť a konverzovať v jazyku.

ICDL vzdelávanie a certifikáciaviac >>>
12.7.2021 - 18.8.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Nemecký jazyk

Nemecký jazyk

• Učte sa pod vedením profesionálneho lektora
• Absolvujte intenzívnu výučbu
• 10 sobôt od 8,00 hod. do 14,30 hod.
• 80 vyučovacích hodín

• Zažite „nemecké prostredie“ s AVS a TAXUS learning
• Naučte sa myslieť a komunikovať v nemeckom jazyku


Využite skúsenosti našej vzdelávacej spoločnosti, ktorá už od roku 2001 realizuje na celom Slovensku intenzívne jazykové kurzy v spolupráci s profesionálnymi lektormi. Každý z vás má talent na cudzí jazyk a tieto vaše schopnosti rozvíjame prostredníctvom AVS technológie. Výučbový proces je pestrý a zážitkovo bohatý. Konverzačná výučba s dôrazom na komunikáciu s účastníkmi a lektorom vás bude baviť. Náčuvové hodiny vás povzbudia, dobre naladia a prinesú vám porozumenie nemeckej reči cez TAXUS learning. Zároveň si oddýchnete pri úsmevných nemeckých rozhovoroch s prekladom a s hudbou na relaxačných lôžkach.

 

Systém vzdelávania |  Počas výučby sa striedajú hodiny:

Nemecký jazyk konverzácia


Klasické

– so zameraním na vedomé učenie, konverzáciu v nemčine, na porozumenie, výslovnosť, gramatiku a tvorbu profesijných podkladov.

 

Nemecký jazyk náčuvNáčuvové

– s navodením nemeckého jazykového prostredia s metódou TAXUS learning. Podporujeme schopnosti podvedomej mysle efektívne sa učiť. Pre porovnanie podvedomie vyhodnocuje až 11 000 Bit informácií za sekundu, pričom vedomie iba 7 informácií za sekundu.

 

 

 

Absolventi získajú osvedčenie.


Termíny kurzov:


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.