Ponúkame Vám odborné vzdelávacie kurzy a rekvalifikácie s profesionálnym lektorským vedením na celom území Slovenskej republiky. Sú výbornou voľbou pre nezamestnaných, ktorí hľadajú uplatnenie a potrebujú si doplniť vzdelanie, alebo sa rekvalifikovať. Vzdelávanie je v plnej výške hradené úradom práce, sociálnych vecí a rodiny.

Kurz opatrovania, RE-PAS+viac >>>
10.5.2021 - 17.6.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Superlearning online - intenzívne jazykové kurzy

V prvom rade na Slovensku ako jediná vzdelávacia spoločnosť využívame špeciálny systém výučby jazykov, superlearning s AVS technológiou. Čo je dôležité, teraz je dostupný v online svete. Pretože sme ho za týmto účelom pre vás inovovali. A tak vás nebude obmedzovať vzdialenosť. Lebo, či bývate v Poprade, v Piešťanoch alebo v Bratislave, je vám k dispozícii. Vďaka tomu ho všetci spolu môžete využiť. A čo je najdôležitejšie, môžete sa učiť ľahko, rýchlo, zábavne, ale najmä s výsledkami. Nakoľko za mesiac sa naučíte učivo jedného roka. Pretože učivo, ktoré by ste sa inak učili celý rok, s nami zvládnete za mesiac. Je jasné, že sa to oplatí. Profesionálny lektor vie s vami správne pracovať, vedie a sprevádza vás celým systémom výučby. Samozrejme, je tiež v našej metóde špeciálne vyškolený.

Lektor online jazyková výučba

Kľúčové sú nasledovné skutočnosti. Po prvé moderný superlearning s AVS technológiou efektívne využíva kapacitu vášho mozgu. Vie zobudiť váš spiaci potenciál. A tak váš talent učiť sa jazyky, privedie naspäť k životu. Lebo v detstve ste využívali pri učení sa materinského jazyka až 95% svojho podvedomia. A rýchlosť podvedomia pri spracovaní informácií je až 11 000 Bit za sekundu. Po druhé od vstupu do školy ste sa učili využívať hlavne vedomé učenie. Ale jeho kapacita je značne obmedzená a výrazne spomalená, pretože vyhodnotí iba 7 informácii za sekundu. Po tretie, a čo je najdôležitejšie dochádza pri superlearningu s AVS technológiou k efektívnemu prepojeniu podvedomia s vedomým učením. Vaša schopnosť komunikovať v cudzom jazyku výrazne vzrastie. Za jeden mesiac je tak vidieť veľký pokrok, ktorý dosiahnete.

Zlepšíte sa tiež v schopnosti myslieť v cudzom jazyku. Programy s AVS technológiou zvýšia vašu výkonnosť, dodajú vám dobrú náladu a vitalitu. Zároveň sa zrelaxujete a zbavíte stresu. A ešte budeme u vás budovať lepšiu pamäť a nové synaptické spojenia medzi nervovými bunkami. A to všetko z pohodlia vášho domova.

Užívajte si intenzívne online učenie jazyka tak, akoby ste vycestovali do zahraničia, a to priamo u vás doma! Jediné vybavenie, čo potrebujete, je pohodlné miesto na sedenie pri počítači/mobile so slúchadlami.

Online výučba cudzieho jazyka študent

Hodiny angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, francúzštiny a ďalších, ktoré sa volajú „náčuvové hodiny“ sú výnimočné v tom, že sa cvičí vaše ucho. Počas počúvania konverzačných textov s prekladom sa pritom cibrí vaša schopnosť rozumieť jazyku. Za výraznej podpory a odborného vedenia skúseného lektora zapojíte do akcie okrem sluchu aj zrak, rečové orgány, pocity a emócie. Zároveň váš mozog všetko oveľa ľahšie absorbuje v spojení s AVS technológiou, programami a hudbou. „Náčuvová hodina“ aktivuje najmä podvedomie. Po 90 minútach vystrieda náčuv konverzačná hodina (90 min.). Výučba je pestrá, dynamická a zaujímavá. Vtiahneme vás do deja, a čas uletí, ani sa nenazdáte.

Výsledok testu pred začiatkom kurzu je potrebné mať, aby ste sa v skupine cítili ako ryba vo vode. Na základe vyplnenia online formulára, vám pošleme link na test.

 


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.