Ponúkame Vám odborné vzdelávacie kurzy a rekvalifikácie s profesionálnym lektorským vedením na celom území Slovenskej republiky. Sú výbornou voľbou pre nezamestnaných, ktorí hľadajú uplatnenie a potrebujú si doplniť vzdelanie, alebo sa rekvalifikovať. Vzdelávanie je v plnej výške hradené úradom práce, sociálnych vecí a rodiny.

Kurz opatrovania, RE-PAS+viac >>>
10.5.2021 - 17.6.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Osobný manažment v profesionálnej praxi

Kompetenčný kurz, je zameraný prakticky a práve na tie informácie, schopnosti a zručnosti, ktoré sa vyžadujú pri nástupe do práce, a ktoré sú súčasťou profesionálneho života. Je realizovaný tréningovou formou, cieľom je nácvik zručností.


Každý človek túži byť úspešný. Je to naša prirodzenosť.


V tomto smere sú prospešné poznatky z „Osobného manažmentu“. Ako povedal Máhatma Gándhí: „Buďte zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete.“

Osobny manazment v praxi

Vziať si svoj život do svojich rúk, manažovať si ho podľa vlastných predstáv nie je vôbec jednoduchá úloha. Nikto nás v tomto duchu nepripravuje, akosi sa predpokladá, že „nás to život naučí“... Áno, častokrát, ale za akú cenu?


Rozhodnite sa pre kratšiu cestu a využite naše odborné kapacity, skúsenosti, poznatky z praxe, overené postupy, ktoré vám poskytneme v programe osobného manažmentu. Získate potrebnú dávku sebavedomia pre svoju úspešnosť. Pomôžeme vám odhaliť vaše možnosti, skrytý potenciál. Seba poznávaním získate informácie – na čo sa najviac hodím, pre čo mám osobitné schopnosti a predpoklady.


Všetci máme oveľa viac schopností, než v živote využívame. Vo väčšine prípadov ani nevieme, čo všetko dokážeme. Pritom získané poznatky o vás samotných vám umožnia ukázať svoje kvality zamestnávateľovi a predviesť sa v čo najlepšom svetle. Uvidíte, v ktorých profesiách by ste mohli dlhodobo získať najväčšie uspokojenie a plné využitie svojich predností.
Výhodou je, že vám ukážeme oblasti, v ktorých môžete uspieť, aj keď ste s nimi ešte neprišli do kontaktu. Rovnako uvidíte, že máte na viac, než ste si mysleli. Môžete si vyskúšať rôzne motivačné, osobnostné, výkonové testy, ale aj mnohé prijímacie testy do zamestnania.

Kurz osobneho manazmentu

Aj dnes platí „čo chceš, môžeš“. Pokiaľ sa o niečo sami skutočne usilujete a ste ochotní investovať do seba – výsledok sa vždy – dostaví.


Čo sa ešte ďalej na kurze naučíte?


Time manažment
Zažili ste situáciu, že ste namiesto dôležitých vecí, v ktorých vidíte zmysel, robili niečo nepodstatné?
Sledujete seriály, hráte počítačové hry, trávite hodiny na sociálnych sieťach do skorých ranných hodín?
Odkladáte podstatné veci na neskôr?
Chceli by ste s tým niečo urobiť?


Motivácia
Ako ju získať a dlhodobo udržať?


Seba riadenie a riadenie tímu
Každá nová nastupujúca generácia sa pokúša nájsť svoj „naj“ štýl vedenia ľudí. Favoritom posledných desaťročí je tímové vedenie, ale aj seba riadenie a delegovanie.
Aký má byť vedúci tímu? Ako riadiť ľudí v tíme? Aké sú štýly riadenia? Aké sú techniky efektívneho riadenia tímovej práce?
Ako sa stať inšpirujúcim lídrom? Aké sú osobnostné predpoklady, vedomosti a zručnosti pre osobnosť lídra?
Je možné sa „umeniu leadershipu“ naučiť?

 

Právne minimum
Zákonník práce a pracovná zmluva
Živnostenský zákon a účtovníctvo
Daňové predpisy a zákonné poistenie
GDPR a BOZP

 

Multikulturalizmus
Nárast multikulturalizmu na pracoviskách
Odlišnosti zahraničných občanov pracujúcich vo firmách na Slovensku

 

Osobný kontakt so zamestnávateľom
Získavanie informácii o firme a oslovenie zamestnávateľa
Výberové konanie
Spoločenský protokol


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.