Ponúkame Vám odborné vzdelávanie, kurzy, rekvalifikácie, akreditované programy a aktualizačné kreditové vzdelávanie. Stretnete sa s našim tímom profesionálnych lektorov s bohatou praxou a lektorskými skúsenosťami. Odštartujte s nami svoj kariérny rast, alebo zmeňte zamestnanie. Rozvíjajte svoje vedomosti, mentálne schopnosti a získajte nové možnosti uplatnenia.

Kurz opatrovania, RE-PAS+viac >>>
10.5.2021 - 17.6.2021
prihlaste sa na kurz

KONTAKT
facebook Email LinkedIn

Asertívna komunikácia v praxi manažéra

Asertivitou a asertívnymi technikami zvládnete mnohé životné situácie bez stresu a získate kontrolu nad riešením častých problémov v zamestnaní.

 

Prečo sa prihlásiť?

Pochopíte asertivitu ako primerané a zdravé sebapresadenie, a začnete ju využívať bez ustupovania a bez útokov voči iným. Prehĺbite si poznanie svojej komunikácie a uvedomíte si možnosti na jej zlepšenie pomocou využitia spätnej väzby od členov skupiny, lektora, videofeedbacku a hodnotiacich dotazníkov. Dokážete rozlišovať jednotlivé komunikačné štýly a voliť primeranú stratégiu rozhovoru. Naučíte sa lepšie využívať svoje asertívne schopnosti a zručnosti a zvýšite si tak svoju sebadôveru a úspešnosť v pracovnom i osobnom živote. Dokážete lepšie zvládať agresivitu a riešiť problémové oblasti komunikácie v praxi.

Tréning asertivity

Čo získam?

Asertívne zručnosti, ktoré sú efektívnym nástrojom riadiacej praxe každého úspešného manažéra. Asertívne schopnosti a zručnosti, ktoré vám umožnia riešiť profesionálne situácie, úspešne, viesť spolupracovníkov a obchodné rokovania, primerane situáciám s dosiahnutím požadovaného výsledku.

 

 


Čo vás zaujíma?
Chcete, aby sme vám poskytli podrobnejšie informácie? O kurze v oblasti:
Vaše meno a priezvisko*
Váš telefón:*
Váš email:
      AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, Kuzmányho 905/5, 017 01 Považská Bystrica, tel.: 0905 639 570, 0904 351 783, email:   www.avsnt.sk
©2001-2021 AVS NOVÉ TECHNOLÓGIE, s.r.o.