Jazykové pobyty

Striedanie hodín počas výučby:

1. Konverzácia a gramatika

Speaking

2. Psychowalkman AVS

Cudzojazyčné prostredie

    • Považské Podhradie 250, 017 04 Považská Bystrica
    • 70 hodín (od 08,00 hod. do 18,00 hod.)

    Úroveň si overujeme prostredníctvom online testu. Po prihlásení sa na kurz vám bude zaslaný test na váš e-mail.

Adresy miest výučby

Adresy pre jednotlivé lokality nájdete v kontaktoch *
* V prípade zmeny vás budeme informovať

Jazykové pobyty a superlearning

Ste veľmi zaneprázdnení a nemáte čas pravidelne navštevovať jazykovú školu? Potrebujete anglický jazyk pre svoju prácu? Chcete sa naučiť takmer rok učiva jazykovej školy a zdokonaliť sa v komunikácií v angličtine? Rozhodli ste sa spojiť príjemné s užitočným? Jazykové pobyty sú skvelou príležitosťou ako sa naučiť oveľa viac za kratší čas.

Výučba angličtiny spojená s našim jedinečným výučbovým programom je pripravená tak, aby ste si užili efektívne učenie a zároveň aj regeneráciu a oddych.

Voľný čas je priam určený na aktívny odpočinok, prechádzky, turistiku, spoznávanie krásnej slovenskej prírody, pretože má z pohľadu intenzívneho príjmu nových informácii veľmi dôležité miesto pre ich správne spracovanie, kotvenie a zafixovanie v pamäti.

Expresný kurz angličtiny - zaručuje systém výučby

Kurz angličtiny je vedený našimi kvalitnými lektormi, s bohatou praxou a skúsenosťami. Počas intenzívneho týždňa výučby s uplatnením vzdelávania formou superlearningu, sa výrazne posuniete vpred v znalostiach a komunikačných zručnostiach. Zažite blahodarne pôsobiace účinky audiovizuálnej stimulácie a jej prínos pri učení sa angličtiny. Popritom si užite oddych v prostredí obklopenom lesmi, bohatou prírodnou scenériou v povodí rieky Váh.

Jazykové vzdelávanie je rozvrhnuté tak, aby bol spoločne zosilnený výsledok výučby jednak aplikáciou AVS a pravidelnou regeneráciou, prestávkami a aktívnym oddychom. Absolvovaním 70-tich vyučovacích hodín intenzívnou formou výučby získate výbornú jazykovú kondíciu. Náš efektívny učebný program môžete prepojiť s bohatými možnosťami športového vyžitia v okolitom prírodnom prostredí.

Hotel Podhradie v ktorom organizujeme jazykové pobyty, sa nachádza v tichej prímestskej časti Považské Podhradie.

Hotel Podhradie

Ponúka ubytovanie v nadštandardne vybavených jednolôžkových a dvojlôžkových izbách a v troch apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je 46 pevných lôžok a 7 prísteliek. Izby sú priestranné s pohodlnými posteľami, pracovným stolom, monitormi pre pripojenie mobilných aplikácií a mini barom. V každej izbe sa nachádza malý oddychový kútik s pohodlným kreslom a konferenčným stolíkom, trezor, kúpeľňa s toaletou. V apartmánoch je obývacia izba a kuchynský kútik s možnosťou vlastného varenia, ale aj oddychová zóna s pohodlným sedením. V spálňovej časti je manželská posteľ, šatňová skriňa a pracovný stôl. Každý apartmán má priestrannú kúpeľňu s vaňou a toaletou. Súčasťou hotela je hotelová reštaurácia, spoločenské priestory, seminárna miestnosť.

Hotel Podhradie výučba

Moderné technické vybavenie v hoteli, neobmedzený prístup na internet sú samozrejmosťou spolu s kvalitným WIFI pripojením. Parkovanie je možné na bezplatnom parkovisku zabezpečenom kamerovým systémom alebo v hotelových garážach. Nad hotelom je zrúcanina Považského hradu.

V okolí sú okrem obľúbených turistických lokalít ako napr. Manínska Tiesňava aj mnohé cyklistické trasy.  Pre milovníkov wellness je v Považskej Bystrici saunový svet, soľná jaskyňa, či kúpeľný komplex Nimnica.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jazykové pobyty”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *