Kurz nemčiny

Striedanie hodín počas výučby:

1. Konverzácia a gramatika

Speaking

2. Psychowalkman AVS

Cudzojazyčné prostredie

(5 recenzií zákazníkov)
  • Celkovo 4 týždne dennej intenzívnej výučby.
  • Celkovo 4 týždne dennej intenzívnej výučby.
  • /hod.
   Individuálny kurz cez úrad práce neposkytujeme.

  Úroveň si overujeme prostredníctvom online testu. Po prihlásení sa na kurz vám bude zaslaný test na váš e-mail.

Prihlásenie cez telefón

Iba v pracovnom čase
+421 904 351 783

Adresy miest výučby

Adresy pre jednotlivé lokality nájdete v kontaktoch *
* V prípade zmeny vás budeme informovať

Kurz nemčiny

Nemecky rýchlo a efektívne. Záleží iba na vás, ako sa chcete učiť. To pre vás tiež znamená, že pri našom systéme výučby dokážete podať väčší výkon a zväčšíte svoju kapacitu pri prijímaní nových jazykových informácií.

Kurz nemčiny online?

Láka vás viac prezenčná forma alebo naopak dávate prednosť online výučbe? V súčasnosti vám vieme poskytnúť výhody AVS technológie spolu s e-learningom. Oboje je zárukou maximálnych možností pre rozvoj vašich jazykových schopností.

 • Spoznajte s nami Rakúsko a Nemecko
 • Vďaka našim spôsobom výučby sa rýchlo naučíte nemecký jazyk
 • Bez vštepovania slovíčok, myslite nemecky ako rodený nemec
 • Lektor vás prevedie celým procesom učenia, podporí vás pri komunikovaní a uľahčí vám aplikovanie gramatiky v praxi
 • Výučbu prispôsobujeme vašim vedomostiam, potrebám a upravujeme ju na základe vašich  požiadaviek*
 • Zabávajte sa s nemeckým jazykom

Náčuvové oblasti, do ktorých vás zavedieme s využitím superlearningu:

 • Bar
 • Berlín
 • Cesta
 • Podnikanie
 • Reštaurácia
 • Stretnutie
 • Ubytovanie
 • V zahraničí

Gramatika nemeckého jazyka:

 • Je jasná, zrozumiteľne podaná, vysvetlená, precvičená, pochopená a aplikovaná počas kurzu

Nemčina pre opatrovateľky

Náš kurz nemeckého jazyka je vhodný aj pre opatrovateľov

Chcete pracovať v zahraničí? Potrebujete sa zdokonaliť v nemeckom jazyku? Témy, ktoré sú súčasťou bežného života tvoria aj obsahovú náplň kurzov nemčiny ako napríklad rodina, domácnosť, nakupovanie, jedlo, ľudské telo, návšteva lekára a pod. V nadväznosti na to sú do výučby zakomponované aj tematické okruhy súvisiace so starostlivosťou a opaterou. Naviac naši lektori vždy zohľadňujú vaše individuálne potreby a prispôsobujú im výučbu.

Výučba nemčiny je zameraná na tieto úrovne:

Nemčina základy:

Rozdelenie na základe spoločného európskeho referenčného rámca pre jazykové znalosti, v skratke SERR. Úrovne sa bežne rozdeľujú na porozumenie, hovorenie a písanie. Môže sa stať, že porozumenie máte na úplne inej úrovni ako písanie.

 • A1 - začiatočník

V prípade, že ľudia hovoria pomaly a zreteľne viete rozpoznať známe slová a základné frázy. Kladenie jednoduchých otázok nie je pre vás žiadny problém rovnako tak odpovedanie. Jednoduchými frázami a vetami viete popísať miesto, kde žijete a ľudí, ktorých poznáte. Viete vypĺňať formuláre, ako napr. prihlasovanie sa pri ubytovaní na hoteli.

 • A2 - základná úroveň

Rozumiete frázam a najbežnejšej slovnej zásobe vzťahujúcej sa k sebe a k svojej rodine. Taktiež zvládate základné vyjadrenia týkajúce sa nakupovania, zamestnania a pod. Viete čítať krátke a jednoduché texty. Komunikujete ľahko v jednoduchých, bežných situáciách pri priamej výmene informácií. Viete konverzovať vo vetách a používať frázy. Ste schopní napísať krátke a jednoduché poznámky alebo správy týkajúce sa vašich základných požiadaviek či potrieb.

Nemčina pre mierne pokročilých:
 • B1 - mierne pokročilý

Chápete zmysel TV programov, či rádiových vysielaní súvisiacich s aktuálnym dianím. Dokážete sa bez prípravy zapojiť do rozhovoru o známych témach. Jednoduchým spôsobom popisujete situácie, svoje zážitky, objasňujete svoje ciele a komunikujte.

 • B2 - stredne pokročilý

Rozumiete dlhším konverzáciám, prednáškam a sledujete bez problémov zložitú výmenu názorov v oblastiach, ktoré dôverne poznáte. Chápete články a správy zaoberajúce sa súčasnými problémami. Zúčastňujete sa rozhovorov natoľko plynule a spontánne, že môžete viesť bežný rozhovor s rodeným Nemcom. Zrozumiteľne sa vyjadrujete k širokej škále tém. Píšete zrozumiteľné, podrobné až rozsiahle texty s popisovaním osobných záujmov.

Nemčina pre pokročilých:
 • C1 - pokročilý

Rozumiete akémukoľvek druhu hovoreného prejavu, či už v interakcii, na živo alebo prostredníctvom vysielaného programu. Chápete odborné články, či technické inštrukcie, a to aj keď sú mimo váš obor. Efektívne a pružne používate nemčinu pre spoločenské a pracovné účely. Ľahko čítate všetky formy písomných prejavov, vrátane abstraktných textov. Dokážete sa zapojiť do akejkoľvek konverzácie a diskusie. Písanie podrobných e-maily o zložitých témach máte v malíčku. Viete zvoliť typ a štýl textu podľa toho, pre koho je určený.

* Ak máte špeciálne požiadavky týkajúce sa obsahu výučby môžeme sa prispôsobiť tak, aby sme ich naplnili. Napíšte nám pri prihlasovaní sa na kurz, čo potrebujete. Pred každým kurzom vyplňte online vstupný test, ktorý vám zašleme po obdržaní vašej prihlášky.

5 recenzií k Kurz nemčiny

 1. Natália

  Kurz rada odporúčam, ďakujem aj pani lektorke, ktorá bola skvelá.

 2. Mariana

  Kurz odporucam, lektorka Slavka vyborna. Dakujem

 3. Anna

  Vrelo odporúčam jazykovú školu Avsnt.Veľa som sa naučila po Nemecky, úžastný prístup pani lektorky Slávky a p. Pecháčka…
  Ďakujem😊😊

 4. Jan

  Avst doporučujem všetkym ktory sa chcú naučt a napredovat v jazykovich schopnostiam personal je velmy profesionalny,skveli.Ja som velmy spokojny a vďačny pani lektorke Slavke a všetkym ktrori stoja za tymto skvelim projektom.

 5. Dávid

  V rámci kurzu som si ujednotil množstvo gramatických zásad, rozšíril slovnú zásobu a zlepšil celkovú jazykovú úroveň. Cením si prístup p. lektorky, ktorá sa snažila, v našom prípade v okresanom časovom rozsahu kurzu, vysvetliť a prebrať čo najväčšie množstvo učiva a cvičení. Náčuvové hodiny tiež hodnotím pozitívne. Tento kurz odporúčam každému, koho baví nemčina a chce sa zdokonaliť a lepšie pochopiť tento jazyk.

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *